top of page

Політика конфіденційності 

Інформація, зібрана в процесі створення облікового запису, підлягає обробці даних, щоб ми могли надавати вам різноманітні послуги .

Без цієї інформації ми не зможемо надати вам доступ до таких послуг, як підписка на розсилки, реєстрація на події, доступ до тестів та отримання сертифікатів.

Одержувачами даних є співробітники MainStream, відповідальні за управління вашим обліковим записом та надання вам доступу до Особистого кабінету. Зібрані дані зберігатимуться максимум 3 років після вашої останньої транзакції чи діяльності з нами, після чого ваш обліковий запис MainStream може бути закритий.

MainStream може надавати вашу інформацію своїм підрядникам для надання конкретних послуг, таких як, наприклад, банківськім партнерам, якщо ви здійсните платіжну операцію зі свого рахунку, при оплаті за доступ до події та у інших випадках – відповідно до ваших конкретних дій у вашому обліковому записі. MainStream використовує рішення електронної пошти для обробки та управління вашими даними, а також для спілкування з вами.

Відповідно до глави 3 Європейського регламенту 2016/679 щодо захисту даних, ви маєте право вимагати від MainStream доступ, виправлення або видалення ваших персональних даних або обмеження обробки ваших даних або заперечувати проти обробки а також право на перенесення даних.

Для цього, будь-ласка, зв’яжіться з contact@mainstreamage.com (пам’ятайте, що під час процесу звернення за допомогою через захищене веб-посилання може  вимагатися підтвердження особи).

bottom of page